Vnitřní brzdy - Posviť si na ně!

VNITŘNÍ BRZDY - POSVIŤ SI NA NĚ!

Vlasta LiskováVlasta Lisková
Sdílej kurz přátelům, pomůžeš tak lektorovi naplnit kurz.
Forma kurzu Délka Cena
Skupinový (skupinový živý kurz) 04:001200 Kč
Místo:  Praha
Adresa bude upřesněna
Datum:  28.03.2019
Čas konání:  13:00 - 17:00
Kapacita:  10
   Zajímá mě jiný termín    
   Zajímá mě kurz pro firmu
   Přidat kurz na seznam přání
Přihlašování na tento termín ukončeno.

Proč tento workshop navštívit?

Mnoho lidí, kteří chtějí lépe žít, manažerů i podnikatelů si stěžuje na totéž. Hodnotí-li své snahy se posunout, vnímají, že sami sebe někde brzdí až sabotují a nevědí, jak se s touto situací vypořádat.

Vnitřní brzdy jsou téma pro každého, kdo se chce snadněji posouvat dál. Každý v sobě najdeme určité části, které nás skrytě brzdí ve využívání našeho potenciálu. Přijďte si na své brzdy posvítit! Mnoho lidí o nich neví a už jen schopnost je rozeznat, pomáhá oslabit jejich vliv.

Vnitřní brzdy jsou na určité úrovni univerzální nám všem – překračují kulturu, pohlaví i věkové kategorie, jsou totiž propojené s mozkovými strategiemi nastavenými na přežití. Naše kdysi naučené strategie (většinou v dětství) nám často v dospělosti nebývají užitečné a je výhodné je přehodnotit. Podívat se na ně z nového úhlu pohledu vám pomůže oslabit své vnitřní brzdy a nastartovat nové vnímání a snadnější vlastní cestu za pozitivní změnou.  

Jak bude worshop probíhat?

Na workshopu budeme pracovat s 10-ti vnitřními částmi, které nás omezují. Posvítíme si např. na svého perfekcionalistu, hypervýkonného, vyhybače nebo vnitřního kontrolora a další.

Všichni v sobě máme každou z těchto 10 vnitřních brzd, záleží jen na individuální intenzitě. Někdo máme např. svého perfekcionalistu silného a bude nám velmi ovlivňovat život, někdo ho budeme mít slabého a nebude pro nás komplikací.  Řešením je, být si všech svých vnitřních brzd vědom a umět s nimi pracovat. To je efektivní cesta, aby naše snahy posouvat se v životě i kariéře dál byly opravdu úspěšné.

Pomohu vám podívat se na vaše vnitřní omezení a objevit v sobě i vnitřní moudrou část, která vám pomůže s vnitřními brzdami lépe pracovat.

Co si z kurzu odnesete?

  • sebepoznání
  • seznámení s 10-ti vnitřními brzdami
  • uvědomění si, které vnitřní brzdy mně osobně nejvíce ovlivňují
  • poznání, jak vnitřní bzdy fungují a co od nich můžete čekat
  • odhalení, jak s nimi můžete pracovat

Workshop je určen pro lidí, kteří se chtějí snadněji posouvat. Je interaktivní a využívá koučovací přístup, který věří, že nejlepší odpovědi naleznete, když budete hledat sami v sobě. Čím více se na workshopu zapojíte, tím více si odnesete. Po seznámení s jednotlivými vnitřními brzdami budeme pracovat skupinově a budu vás provázet, abyste každý sám našli některé své brzdy, jak se projevují ve vašem životě.

 

DALŠÍ KURZY LEKTORA
Využijte emoce ve svůj prospěch
DOTAZ NA KURZ NEBO ZPRÁVA
LEKTOR KURZU
Vlasta LiskováVlasta Lisková
Jsem průvodkyně změnou. Pomáhám podnikatelům, firmám i jednotlivcům jít za svými sny/cíli snadněji, rychleji a s větší radostí. Zaměřuji se na změnu myšlení. motivaci, zvyšování produktivity, komunikaci, budování spolupráce a zdravé firemní kultury.
NECH SI ZASÍLAT NOVINKY!
Posíláme nové články a tipy na zajímavé kurzy.
CHYBÍ TI TU NĚCO?
Rádi se inspirujeme tvými návrhy.
NÁŠ TÝM
Naši práci děláme s vášní
Tým portálu
Tým portálu
SPOJ SE S NÁMI
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Linked In
Linked In
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!