Jak prezentovat sebevědomě a bez strachu I.

JAK PREZENTOVAT SEBEVĚDOMĚ A BEZ STRACHU I.

Marta VentrubováMarta Ventrubová
Sdílej kurz přátelům, pomůžeš tak lektorovi naplnit kurz.
Forma kurzu Délka Cena
Skupinový (skupinový živý kurz) -590 Kč
termín není vypsaný
Místo:  ---
Datum:  ---
Čas konání:  ---
Kapacita:  ---
   Mám zájem o uskutečnění kurzu    
   Zajímá mě kurz pro firmu
   Přidat kurz na seznam přání

Představte si, že jste na přednášce. Pozorujete a posloucháte řečníka a říkáte si, jaké to má nadání, takto sebejistě přednášet. Chtěli byste to také umět. Jste ale přesvědčeni, že to je dar, se kterým se narodil a vy o tom můžete jen snít. Co když vám řeknu, že to může být jinak? Že jestli chcete, máte vůli a odhodlání toto změnit, je to možné? Můžete to být vy, kdo prezentuje v pohodě a s vnitřní jistotou.

 Mnoho z nás má obavu z veřejných prezentací. Může se jednat o vystoupení před malou skupinou kolegů stejně jako o prezentaci před zaplněným sálem. Téma je nám vlastní, známe ho jak své boty. Hlavou však běží nepěkný scénář: co když zapomenu co chci říct, ztrapním se, budu se potit, lidé se mi budou smát,.. Možná máte za sebou i zkušenost, kdy prezentace proběhla jinak, než jste si představovali a už to znovu nechcete zažít. Jen na vás záleží, zda necháte převládat obavy anebo naopak budete vystupovat klidní, sebejistí či se dokonce na prezentaci budete těšit. Když budete chtít, zapracujeme na změně toho programu, co vám běží hlavou. Naučím vás ovládnout své obavy, zklidnit své emoce a můžete se stát sebevědomými řečníky.

Neuro-lingvistické programování je o modelování dokonalosti. V tomto případě se chci zlepšit v určité dovednosti, tedy prezentování. Je to dovednost, která je pro mne důležitá. Najdu člověka ( kohokoli), který je v té dovednosti excelentní a hledáme specifický kód, toho co dělá a proč je tak dobrý. Modelujeme, procvičujeme, zavádíme nový vzorec chování.

Ukážeme si i některé techniky, jak zvládat lépe své emoce. Naše vnitřní nastavení je velmi důležité. Stejně tak naše vnitřní řeč, způsob, jakým já k sobě mluvím. Co a jakým způsobem si říkám, tedy v jakém chování a jednání se posiluji. To je něco, co naše výsledky značným způsobem ovlivňuje.

Budoucnost je ve Vašich rukách. V každém okamžiku svého života se můžeme rozhodnout změnit svůj život k lepšímu. Mnoho lidí nedosáhne úspěchu a cíle, jaký si představovali, protože jsou v zajetí svého systému myšlení, který je brzdí. Využijme naplno potenciál, který máme v sobě. Práce na sobě, změny pomalými krůčky se vyplatí. Přinesou trvalé a pozoruhodné výsledky. A kdy je se změnou nejlepší začít? Možná právě teď.

 

Co mi kurz přinese:

 • Naučím se lépe ovládat své emoce
 • Seznámím se s řečí těla
 • Uvědomím si svoje brzdy – programy svého myšlení a chování, které přestaly být vyhovující a upravím je
 • Dozvím se o fungování jazyka v naší vnitřní řeči
 • Konkrétní nácvik určitých dovedností

Co si odnesu:

 • Odnesete si efektivní metody na zvládnutí strachu
 • Budete moci lépe pracovat se svými emocemi
 • Kurz bude probíhat interaktivní formou, odnesu si nejen informace, ale osvojím si i určité dovednosti.
 • Ůpravu chování, které mě brzdí
 • Budete se umět na veřejné vystoupení připravit
 • Kurz neobsahuje konkrétní prezentační techniky
DALŠÍ KURZY LEKTORA
Jak prezentovat sebevědomě a bez strachu I.
Jak prezentovat sebevědomě a bez strachu II.
Jak se naladit na jednání a nenechat se rozhodit
DOTAZ NA KURZ NEBO ZPRÁVA
LEKTOR KURZU
Marta VentrubováMarta Ventrubová
Jmenuji se Marta Ventrubová.
Jsem kouč a konzultant v oblasti NLP. Pracuji jak s individuálními klienty, tak s týmy a lektoruji kurzy.
Mám ve své práci více jak 20 let zkušeností.
NECH SI ZASÍLAT NOVINKY!
Posíláme nové články a tipy na zajímavé kurzy.
CHYBÍ TI TU NĚCO?
Rádi se inspirujeme tvými návrhy.
NÁŠ TÝM
Naši práci děláme s vášní
Tým portálu
Tým portálu
SPOJ SE S NÁMI
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Linked In
Linked In
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!