Hana Havlátová
Hana Havlátová

Hubnutím, zdravým životní stylem, výrobou potravin a psychologií se zabývám celý svůj profesní život. Pomocí neotřelých metod pomáhám lidem zhubnout jednou provždy.

Dokázala jsem povstat jako Fénix ze svého popela.

Uzdravila jsem se, zhubla jsem, našla vlastní způsob ŽITÍ a začala vnímat skutečný svět. Neúnavně hledám nové cesty a způsoby, jak něco udělat JINAK, JEDNODUŠE A V SOULADU S ŽIVOTEM.

TAKY TO DOKÁŽETE.

A JAK TO BYLO PŘED 16 LETY?

Vše začalo v roce 2003, kdy se nám narodila naše druhá dcera.

Od tří týdnů, kdy byla na světě, začala mít husté rýmy a atopický ekzém. Nechtěla jsem použít kortikoidy, a tak jsem dceři vše vařila. V krátkosti řečeno, vyřadila jsem téměř všechny éčka. Ekzém zmizel a rýmy se zmírnily.

Pak ale šla dcera do školky a začal nekončící maraton antibiotik. Po roce jsem onemocněla i já. A není divu. Téměř tříhodinové dojíždění do práce, nemocná dcera, brzké stávání, stres... Bylo toho prostě moc a výsledky se brzy dostavily. Začalo to poruchou štítné žlázy, permanentní únavou a jemnou nadváhou.

Tři roky jsem chodila po různých doktorech. Výsledky nenaznačovaly nic závažného, ale já jsem se cítila čím dál hůř. Antibiotika jsem měla každé dva měsíce, tak jako moje dcera, a prudce se mi zhoršila štítná žláza. Nejhorší na tom byla moje psychika. Začala jsem mívat deprese.

Poprvé v životě jsem byla opravdu na dně. Jediné, co mi zůstalo, a myslím si, že to má každý člověk, byl pud sebezáchovy. Prostě někde v koutku mojí mysli plápolal téměř NEVIDITELNÝ PLAMÍNEK NADĚJE A TOUHY PO ZMĚNĚ. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Jediné, co mi napadlo, bylo začít číst knížky a sbírat informace. Tento způsob řešení problémů jsem se naučila na vysoké škole. A musím říci, že jsem za něj neskonale vděčná. Zachránil mi život.

Pak už to šlo všechno v rychlém sledu. Nastoupila alternativní léčba, spolu s běžnou medicínou. Naráz jsem objevovala takové množství nových věcí, o kterých jsem neměla vůbec páru. Přečetla jsem desítky knih a vyzkoušela spoustu alternativních způsobů.

NAKONEC JSEM ZŮSTALA U ZDRAVÉ STRAVY, ZELENÝCH POTRAVIN, MEDITACÍ, MODLITBY A OBJEVOVÁNÍ ZÁKONITOSTÍ TĚLA A MYSLI.

 

A CO NÁM VLASTNĚ BYLO?

Dcera měla alergii na mléko. Bohužel potravinové alergie nám neudělali ani na jedné alergologii, na které jsme byly. Zjistilo se to až u paní doktorky, která používala Joalis. Já jsem, kromě poruchy štítné žlázy, měla ještě mononukleózu a boreliózu. Přes Joalis jsem se potom dostala k zeleným potravinám, které používám dodnes. Postupně jsem také zhubla 15 kg. Nepoužívala jsem žádné hubnoucí přípravky. Jen jsem upravila jídelníček a za jeden rok, jsem byla o 15 kg lehčí. Toto se odehrálo v roce 2009. Dcera se za tři roky vyléčila z alergie a nyní už 4 roky pije mléko a jí mléčné výrobky. Já jsem přestala mít deprese, únava postupně odezněla, nepoužívám již šest let antibiotika a štítná žláza se začala uzdravovat.

Pak šel čas, a já s dalším dítětem nabrala 12 kg. Moc jsem si s tím hlavu nelámala. Myslela jsem si, že vím jak na hubnutí. Po skončení kojení jsem zase najela na, již ověřený, jídelníček. Ale ouha. Po jednom měsíci hubnutí, jsem měla o jeden kilogram více. Nějak to prostě nešlo. Chtěla jsem být štíhlá, ale nemohla jsem se hnout z místa. Prostě to nešlo. A tak jsem zase začala číst knížky a navštěvovat kurzy. Za dva roky jsem na sobě vyzkoušela spoustu metod.

Nakonec jsem si vypracovala svůj vlastní systém. Jen chci upozornit. Nejedná se o dietu. Získala jsem žitelný životní styl, který vás, stejně jako mě, bude udržovat štíhlé a zdravé.

Vše chce jen čas, vytrvalost a potřebné znalosti.

Můžu vám pomoci najít vaše "zamotaná klubíčka". Ty vás posunou zase dál, a pak to co nešlo, prostě jde. Nemusíte bojovat, stačí jen vnímat co se děje a pomaloučku měnit zaběhlé myšlení. Je to právě způsob našeho uvažování, které nám brání ve změně. Když změníte své pocity, změní se i vaše uvažování, a nakonec budete mít úplně jiný výsledek.

Vše přijde samo.

A dokážete zázraky.

Vzdělání lektora
VŠCHT – obor potravinářské a biochemické technologie
Učitelské minimum
Školení v oboru – legislativa, hygiena, HACCP, ISO 9001
Certifikát – Practitioner in The Art of NLP
Certifikát – Master in The Art of NLP
Certifikát – Automatická kresba
Seminář – Hubnutí s NLP
Seminář – NLP s hypnózou
Kurzy lektora s termínem
... lektor nemá vypsané žádné aktuální termíny kurzů
Další kurzy lektora
ZHUBNĚTE BEZ DIET
NECH SI ZASÍLAT NOVINKY!
Posíláme nové články a tipy na zajímavé kurzy.
CHYBÍ TI TU NĚCO?
Rádi se inspirujeme tvými návrhy.
NÁŠ TÝM
Naši práci děláme s vášní
Tým portálu
Tým portálu
SPOJ SE S NÁMI
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Linked In
Linked In
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!
Jsme prostor, kde rozvíjíme lidský potenciál. Naše platforma nabízí vzdělávání a inspiraci pro podnikatele a zájemce o podnikání i osobní rozvoj. Najdeš u nás kurzy, které ti pomohou zlepšit tvé business a soft skills a najít cestu k vlastnímu úspěchu. Posuň i ty své dovednosti a najdi tu nejlepší verzi sebe sama!